Bakteryjne zapalenie spojówek

Na początku listopada miałam bakteryjne zapalenie spojówek brałam przez 7 dni oflodinex i maśc neomycinum, tylko wydzielina już nie wystepowała wiec otrzymałam na 7 dni krople tobradex. Jednak wystepowało u mnie zamglone widzenie, brałam przez miesiac od grudnia do stycznia masc vitapost, opatonal i teolozduo, nadal było zamglone widzenie z rana i czerwone oczy, teraz mam masc vitapost i krople dexamethason mam brac przez miesiac, mineło 4 dni nie ma poprawy. Co mi jest? I czy da sie to w pełni wyleczyc?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania okulistycznego nie mogę stwierdzić tego jednoznacznie, jednak objawy mogą sugerować uszkodzenie rogówki.