Bardzo częste bóle nóg od kolan w dół

Witam Mam bardzo częste bóle nóg od kolan w dół. Nasilają się dwa dni przed miesiączką i podczas miesiączki. Bolą mnie całą dobę. Czuję tak jak by mi rozpychało nogi od środka. Co robić? POMOCY

Renata GrzechociĹska

Objaw taki może być spowodowany nagromadzeniem wody w organizmie przed miesiączka.Proponuję wykonać USG doppler kończyn dolnych.