Silne bóle nóg u 40-latki

Witam mam 40 lat i od jakiegoś czasu odczuwam silne bóle nóg. Jest to coś w rodzaju uczucia kręcenia. Bóle występują dość często i w dodatku się nasilają. Nie mam żadnej kontuzji ani nie narażam się na przeciążenia a więc czy to może być coś poważnego?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Trudno postawić przybliżoną diagnozę, proponuje wykonać USG doppler kończyn dolnych w celu wykluczenia nieprawidłowości w układzie żylnym.
Pozdrawiam