Bardzo duże zmęczenie, zawroty głowy i zaburzenia snu

Nie dawno pojechałem do pracy do Holandii, mój problem to bardzo dziwne uczucie które pojawia sie wieczorami chodzi o bardzo duze zmęczenie, kręcenie sie w głowie, czasami wydaje mi sie ze zemdleje, przy okazji czuj jakby dretwienie lewej ręki, oraz problemy z widzeniem. Od 4miesiecy nie pracowałem wcześniej nie miałem takich roblemów. Oraz cierpię na bezsenność czasami mijają 4 godziny zanim zasne stresuje sie strasznie tym ponieważ lekarze tutaj to katastrofa nikt nie potrafi mi pomóc
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam serdecznie! Niestety, porada internetowa uniemożliwia stwierdzenie, co Panu dolega i postawienie diagnozy. Po rzetelne rozpoznanie musi się Pan zgłosić do lekarza. Uczucie zmęczenia, zawroty głowy, uczucie omdlewania, drętwienie kończyn, problemy z widzeniem, bezsenność to objawy zbyt mało specyficzne, by móc postawić konkretne rozpoznanie. Być może są to jakieś zaburzenia hormonalne, problemy neurologiczne albo problemy natury psychicznej, np. nerwica. By móc określić, czy choruje Pan na coś w sensie klinicznym, potrzeba dodatkowych badań i konsultacji u specjalisty. Pozdrawiam i życzę powodzenia!