Co mogą znaczyć zaburzenia snu i ból głowy?

Witam Od dłuższego czasu mam problemy z zasypianiem tzn jestem śpica i nie mogę zasnąć i przed snem boli mnie głowa, a od kilku dni boli mnie glowa jakby ktoś mi coś uciskał i najbardziej po prawej stronie z tym, ze mam uczucie ciśnienia w uchu po tej samej stronie i wrażenie opadającej powieki. Nie wiem co się dzieje i martwi mnie to. Dodam, ze te ostatnie objawy mam od kilku dni od kiedy złapał mnie stres.

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Witam,
moim zdaniem warto sie wybrać do lekarza. Na zimne w takich sprawach nalezy dmuchać :) czy w efekcie konsultacja neurologa.
Spodziewam sie jednak ze moze miec Pani napieciowe bole głowy/migrenę. A na to pomaga terapia/masa,