Bardzo obfite krwawienia miesiączkowe ze skrzepami

witam mam 38 lat i mam taki problem od trzech miesięcy gdy zaczyna się miesiaczka to krwawie ze skrzepami ale nie w dzień tylko na noc nie daje rady z wkładkami gdyż kiedy się podniosę to zaraz pełno krwi i skrzepów byłam u lekarza zalecił wiekszą dawke tabletek antykoncepcyjnych a biorę Rigevidon obawiam się ze moze być coś nie tak a miesiaczki mam raczej regularne urodziłam czworo dzieci i nigdy wczesniej tak nie miałam .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę postąpić zgodnie z zaleceniem specjalisty ginekologa. Jeśli po 2-3 cyklach nie będzie żadnej poprawy proszę ponownie udać się na konsultację. W takim przypadku konieczne będzie pogłębienie diagnostyki.