Bardzo proszę o interpretację wyników badania krwi i moczu

Witam serdecznie. Jestem ostatnio senna, bez energii, dlatego zrobiłam podstawowe badanie moczu i morfologię krwi. Dodam jeszcze, że dość często mam problemy z pęcherzem. Badanie krwi: WBC 5.1, LYM 2.0, MON 0.6, GRA 2.5, LYM% 39.7, MON% 11.00, GRA% 49.3, RBC 4.63 HGB 9.4, HCT 31.3, MCV 67.6, MCH 20.3, MCHC 30.0, RDW 17.6, PLT 235, MPV 10.0 PCT 0.235, PDW 16.4 Badanie moczu: BLD NEG, UBG NORM, BIL NEG, PRO 30mg/dl, NIT NEG, KET NEG, GLU NORM, pH 6, sG 1.025, LEU NEG nabłonki pł.liczne, krwinki białe 6-8 Serdecznie dziękuję za odpowiedź.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania i korzystanie z naszego serwisu.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Aby poprawnie zinterpretować wyniki lekarz musi zebrać dokładny wywiad i zbadać pacjenta, co nie jest możliwe w ramach porady internetowej. Skonsultuj wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia, a w razie potrzeby pokieruje dalszą diagnostyką i leczeniem.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl