Beta HCG na poziomie 446,7mlU/ml a ciąża

W którym tygodniu ciąży jestem jeśli beta hcG wyszło na poziomie 446,7mlU/ml. Czy konieczne jest powtórzenie tego badania, czy jest to juz 100% pewności że jestem w ciąży? dodam, że 2 testy wyszły pozytywnie, robione dzień po dniu.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest także potwierdzenie w Usg, co do tygodnia rownież usg i pomiary mogą coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać sie do lekarza ginekologa.