Bez objawu ogona komety na obwodzie na granicy ze ścianą

Doktorze co to jest czy mam usunąc pęch.ż ?? TK w okolicy dna zagięty uchyłek 17 mm. pogrubiała ściana - przewl. żółtaczk. zapalenie p.ż. Eus dno p.ż tkanka o pośred. echogeniczn, drobne przestrz. bezechowe do 2 mm. bez objawu ogona komety na obwodzie na granicy ze ścianą p.ż. Zmiana 25X11.Kontrast tkanka wzmacnia się równom. w fazie tętni. w żylnej nieco słab.w bad. doppl. nie widać przepływu w obręb. zmiany, po kontr. przestrz. bezechowe nie wzmacniają się -podejrz. adenomyomatozy. reszta ok.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie większej ilości informacji medycznych o pacjencie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego diagnostykę, po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.