Widoczna nieregularna, odcinkowo niejednorodna, pogrubiona ściana na całym obwodzie

K,55 l.w badaniu tk-w obrębie odbytnicy widoczna nieregularna,odcinkowo niejednorodna,pogrubiona do ok 10-20mm ściana na całym obwodzie, na dł 50mm,z nacieczaniem tkanki tłuszcz wokół oraz widocznymi wezlami chlonnymi w sąsiedztwie do 8 mm śr- obraz tk sugeruje naciek npl. Węzły chlonne pachwinowe do 7mm w osi krótkiej.watroba-w seg 4b widoczna zmiana hypodensy, wym 33x20x19-podejrzana meta.pluca-w seg 10pp o wym 23x25,w seg 9lp o śr 14mm,10mm,17mm,16mm i o wym 22x18-meta.Diagnoza i rokowania

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie jelita grubego, płuc czy wątroby. Na podstawie samego wyniku badania nie jest możliwe postawienie rozpoznania i ewentualnego rokowania. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.