Bez zmian ogniskowych, w segmencie 6 hyperechogeniczna struktura

wynik usg wątroby: o o podwyższonej echogeniczności, jak w przypadku zaawansowanego stłuszczenia, bez zmian ogniskowych. w segmencie 6 hyperechogeniczna struktura 13*17 cm

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, opis badania wskazuje na prawdopodobne stłuszczenie wątroby oraz obecność obszaru, którego może wskazywać np na gruczolaka bądź torbiel wątroby ale tylko z opisu tego badanie nie można z całą pewnością stwierdzić jaki jest charakter zmiany. Pozdrawiam.