Bez zmian ogniskowych, w segmencie 6 hyperechogeniczna struktura
wynik usg wątroby: o o podwyższonej echogeniczności, jak w przypadku zaawansowanego stłuszczenia, bez zmian ogniskowych. w segmencie 6 hyperechogeniczna struktura 13*17 cm

KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, opis badania wskazuje na prawdopodobne stłuszczenie wątroby oraz obecność obszaru, którego może wskazywać np na gruczolaka bądź torbiel wątroby ale tylko z opisu tego badanie nie można z całą pewnością stwierdzić jaki jest charakter zmiany. Pozdrawiam.