Bez zwiększenia ilości płynu w stawie kolanowym prawym
Witam. Mam 26 lat. Strasznie boli kolano. Na rezonansie nic nie wyszło takiego: Bez zwiększenia ilości płynu w stawie kolanowym prawym. Obie łąkotki typowego kształtu, o jednorodnym sygnale, bez zmian ogniskowych. Więzadła krzyżowe i poboczne o typowym przebiegu, bez przerwania ciągłości włókien. rzepka w ustawieniu typowym. Więzadło właściwe, rzepki, troczki rzepki i ścięgno m. czworogłowego uda bez zmian patologicznych. Chrząstka stawowa w stawie kolanowym i rzepkowo-udowym przeciętnej grubośc

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania nie wskazuje na występowanie zmian. Konieczne jest kontynuowanie diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty ortopedy.