Bezbarwne podskórne krosty na czole, brodzie i policzkach

witam. Co moze mi dolegac, jesli na czole i brodzie, czasem na policzkach mam takie bezbarwne podskórne krostki? One nie wyłaniają sie na zewnatrz tylko tkwią zaraz pod naskórkiem. Oprócz tego po umyciu twarzy mam wysuszona skóre miejscowo np, własnie na policzkach czy czole i są to takie jakby liszaje, placki. Nie wiem jaka mam cere, bo nie jest to chyba ani mieszana ani normalna. Nie przetłuszcza sie w strefie T, ale w strefie T mam niedoskonałości. Prosze mi doradzic czym ja pielegnowac itp

Witam. Z opisu wynika że ma Pani cerę mieszaną. Przede wszystkim należy dbać o jej odpowiednie oczyszczenie specjalnie przeznaczonymi do tego preparatami. Dodatkowo raz w tygodniu warto zastosować drobnoziarnisty peeling. Nie należy również zapominać o optymalnym nawilżeniu skóry - delikatnymi kremami/żelami do cery mieszanej.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.