Bezbarwny wyciek z piersi, spóźniający się okres i ból piersi

od paru dni mam wyciek z piersi bezbarwny,mialam problemy z miesiaczka ale juz mialam regularnie lecz teraz okres mi sie spoznia,pobolewaja piersi,jest mi niedobrze.nie moge pojsc do lekarza bo za daleko.czy mam sie czego obawiac????

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią dolegliwości, tj. wyciek z piersi oraz brak miesiączki zdecydowanie wymagają konsultacji specjalisty ginekologa. Proszę zatem nie zwlekać, tylko udać się na wizytę. Dodatkowo sugeruję wykonanie testu ciążowego.