Ból podbrzusza i piersi a spóźniający się okres

Witam, spoznia mi sie okres juz 4 dni, ostatnio mialam duzo stresu, i zabawialam sie z chlopakiem bez wspolzycia, doszło do wytrysku ale nie we mnie, z pochwy wydziela mi sie biały serowaty śluz co to oznacza?od 3 dni pobolewa mnie brzuch oraz piersi, ale okresu nadal brak.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest niewielkie. Powinna Pani zatem cierpliwie poczekać na miesiączkę. Gdyby jednak nie wystąpiła w ciągu kilku najbliższych dni, warto wykonać test ciążowy. Opisany przez Panią serowaty śluz najpewniej jest skutkiem infekcji - proszę zatem skonsultować się z lekarzem ginekologiem, który potwierdzi diagnozę oraz wdroży właściwe leczenie.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W opisanym przypadku możliwa jest infekcja (np. grzybicza) dróg rodnych. Taka infekcja może mieć wpływ na opóźnienie się okresu. Ciąża wydaje się mało prawdopodobna, ale nie można jej wykluczyć. Zalecam wizytę w Poradni Ginekologicznej.

Proszę wykonać test ciążowy, niezależnie od wyniku skonsultować się z ginekologiem-po wykluczenu ciąży wskazana diagnostyka zaburzeń miesiączkowania / zaburzenia hormonalne/