Spóźniający się okres u 17-latki

witam mam 17 lat i sie martwi bo okres mi sie spoznia 14 dni nie uprawiałam seksu ostatni okres miałam 11 sie. i trwał do 16 sie. i potym jakos 19 sie. jak bym znowu dostała ale on trwał tylo 2 dni troche sie martwie prosze o odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisane przez Ciebie zaburzenia mogą zwiastować zaburzenia miesiączkowania. Póki co powinnaś cierpliwie poczekać - miesiączka bez wątpienia wystąpi. Może po prostu pojawić się z opóźnieniem. Gdyby w kolejnym cyklu miesiączka znowu się opóźniła, powinnaś skonsultować się ze specjalistą ginekologiem w celu przeprowadzenia diagnostyki.