Podejrzenie zakażenia przy spóźniających się okresach

Witam. Mam problem, powiewaz od jakiegos czasu czesto spoznia mi sie okres.. Ostatnio nawet zauważyłam, że z pochwy wydziela sie bialy serowaty śluz przez okolo 3 dni i towarzyszylo temu swedzenie. Teraz juz go nie ma zmienil sie na normalny, lecz jest nadal białawy. Wszystko bylo tak jak zwykle przed okresem ale spoznia sie juz 3 dzien... Czy moze to byc jakies zakażenie?

Lek. Tomasz Budlewski

opis wskazuje na infekcje. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.