Dlaczego nie mam okresu i co oznacza plamienie?

Witam. Okres spoznia mi sie okolo 16 dni. Wykonalam dzis test ciazowy i wyszedl negatywnie. Wykonalam go ale wiem ze nie moge byc w ciazy bo stosunku z penetracja nie bylo. Tydzien przes okresem mialam brazowe chwilowe plamienie.Potem okresu nie bylo a wczoraj moalam delikatne plamienie krwia ale bardzo delikatne kilka kropelek na papierze. Czy go moze byc cos z jajnikami? Dodam ze moje poprzednie miesiaczki byly bardzo bolesne zazwyczaj. Co to moze znaczyc?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może zaburzenia hormonalne proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa