Wyciek z piersi a stres

Witam. Mam 29 lat i 4-letniego synka. Ostatnio zauwazylam wyciek barwy bialo-zoltej z prawej piersi, dodam ze jestem przed miesiaczka i piersi sa obrzekniete i obolale, jednak nigdy wczesniej nie mialam takiej sytuacji...nie biore zadnych lekow. Jestem tez pod niewielkim stresem zwiazanym z przeprowadzka czy to moze byc przyczyna wycieku? Lub co jest taka przyczyna?

Aleksander Ropielewski

Należy bezwzględnie ustalić przyczynę wycieku. W tym celu prosze skontaktować się z ginekologiem. Sugeruję wykonanie mammografii oraz USG piersi (o ile nie były wykonywane w niedawnym czasie)