Mam wyciek z piersi - czym to może być spowodowane?

Witam serdecznie,

Około roku temu pojawił mi się wyciek z obu piersi - gęsty, bezbarwny - byłam z tym u lekarza i dostałam tabletki, na chwilkę mi się to zatrzymało, ale ostatnio mój mąż zauważył, że znów mam to samo, tylko teraz z lewej piersi jest wyciek koloru białego, bardziej wodnisty, a z prawej praktycznie nic nie ma. Jestem teraz w Anglii i nie mam tu lekarza - co mam zrobić, jaka może być przyczyna? Myślałam, że może jestem w ciąży, ale właśnie jestem w trakcie miesiączki. Nie ukrywam, że się trochę boję - wiem, że muszę skontaktować się z lekarzem, ale niestety dopiero jak będę po świętach w Polsce, a piszę, ponieważ chciałabym wiedzieć co to może być.

Bardzo proszę o odpowiedź, z góry dziękuję.

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!

Niestety wyciek z jednej piersi jest niepokojącym objawem. Proszę dokładnie sobie podotykać piersi i sprawdzić, czy nie wyczuwa Pani żadnych zgrubień i podotykać pod pachami, czy węzły chłonne nie są powiększone.
Po powrocie do Polski proszę skontaktować się z lekarzem.