Wyciek z piersi a badanie USG

We wrzesniu tego roku dostałam skierowanie na USG piersi z powodu asymetrycznego wycieku z prawej piersi (koloru żółtawego, czasmi przeźroczystego). Wykryto trzy zmiany ogniskowe (sugerowano różne typy zmiany łągodnej - brodawczak, gruczolako-włókniak, gruczolak). Dwa razy miałam wykonywaną biopsję, niestety wyniki nie były diagnostyczne. Czy sugerują Państwo usunięcie takiej zmiany,czy raczej obserwację?Niepokoi mnie ten wyciek (badania prolaktyny w normie) Mam 23 lata.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczne jest udanie się do lekarza onkologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.