Bezoperacyjne leczenie torbieli limfatycznej nadobojczykowej

Witam mam takie pytanie jaka jest możliwość wyleczenia torbieli limfatycznej nadobojczykowej?Chciałabym uniknąć operacji.Dziękuję za odpowiedz.Małgorzata

Witam! Oprócz leczenia operacyjnego niektóre ośrodki proponują przezskórny drenaż takiej torbieli pod kontrolą usg.