Bezskuteczne staranie o dziecko od 6. miesięcy i brak okresu od miesiąca

Witaam mam problem od jakiś 6 miesięcy staramy się z partnerem o dziecko, jak narazie bez skutków bardzo stresuje się ta sytuacja mam dość intensywne myśli ze jestem bezplodna albo coś jest ze mną nie tak. Dodam jeszcze ze nie mam okresu od miesiąca a robiłam trzy testy które wyszły negatywne. Od kad wyjechałam za granicę mam bardzo nieregularne miesiączki proszę o pomoc

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Możliwe, że jest to wynik strachu i stresu. Nie można wykluczyć wahań hormonalnych.