O czym świadczy brak miesiączki od 4 miesięcy?

Ponad tydzień temu doszło między mną a partnerem do zbiżenia w prezerwatywie, jednak przed jej założeniem jego członek znalazł się u wejścia pochwy, ocieraliśmy się o siebie, do pełnego zbliżenia nie doszlo. Bylam po test na którym po 20 minutach pokazała się niewidoczna druga kreska, wykonałam drugi innego producenta i wyszedł negatywny, przed piłam dużo wody, ale czy to ma znaczenie? Mam się czym stresować? Miesiączki nie mam już 4 miesiace przez moje problemy hormonalne z brakiem progesteronu

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa