Co jest powodem trwania miesiączki przez pół dnia?

Witam. Moje cykle trwają 30-31 dni przez ostatnie miesiące. Ostatni okres mialam 1.03 i trwał on 5 dni. 11.03 chłopak włożył członka do pochwy lecz wyciągnął g przed wytryskiem. Tydzień później doszło do stosunku w prezerwatywie i doszedł poza pochwa. 31.03 w śluzie dostrzegłam krew zwiastujący okres, tak tez się stało. Dostalam tego samego dnia okres,który skończył się juz po południu 1.04. Co może być powodem tak krótkiej miesiączki?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa