Możliwość zapłodnienia przy pęknięciu prezerwatywy

Witam chciałam zapytać czy istnieje ryzyko ciąży jeśli partner włożył ok 4cm członka z zabezpieczeniem niestety prezerwatywa pekła po czym szybko wyciągnął nie doszło do wytrysku powiedzial ze było do niego daleko lecz martwimy się o śluz który mógl się wydostać po ok 2/3 godzinach razem ze sluzem wydzieliło się trochę krwi .Wazne mam dni płodne .

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, prawdopodobieństwo ciąży jest niskie, ale nie można go wykluczyć.