Czy ból piersi oraz parcie na mocz mogą być wynikiem ciąży?

Uprawiałam seks z chłopakiem 31 maja , na samym początku doszedł poza pochwa, następnie ubrał prezerwatywę i uprawialiśmy seks z zabezpieczeniem bez wytrysku, jaka jest szansa na zajęcie w ciąże.? Ostatnia miesiączkę miałam 16 maja, moj cykl trwa około 30 dni. Ostatnio zauważyłam u siebie biały bezwonny śluz na bieliźnie, bolące piersi (to akurat wykluczam jako objaw ciąży ponieważ ból piersi mam przed miesiączka), oraz mam wrażenie jakby cały czas chciało mi sie siku. Robiłam jeden test wyszedł negatywny lecz chyba to jeszcze za wcześnie. Czekam na szybka odpowiedz.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Z tego co Pani pisze stosunek odbył się w dni płodne. Proszę pamiętać, że stosunek przerywany nie jest formą zabezpieczenia, ponieważ przed wytryskiem są uwalnianie niewielkie ilości spermy (preejakulat), co może doprowadzić do poczęcia. W takim wypadku, aby dowiedzieć się czy jest Pani w ciąży, może Pani oznaczyć poziom bhcg we krwi i zgłosić się do ginekologa w celu poprawnej interpretacji wyniku.