Nieregularne miesiączki, ból brzucha a ciąża

Próbowałam uprawiać seks z chłopakiem 20.10 w 8dc Nie doszło do wytrysku chłopak włożył tylko połowę członka Przez miesiąc czułam się dobrze Mam nieregularne miesiączki 29-31 Nie dostałam okresu przez 9d bolało mnie podbrzuszeTest wyszedł negatywnie(robiony 16.11) Dodam że zmieniłam miejsce zamieszkania i towarzyszyło mi sporo stresów Następnie wypiłam napar z czarnej malwy i dostałam okres Mam śluz bardziej kremowy niż biały. Trudno mi go zinterpretować Boli mnie brzuch Czy mogę być w ciąży?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Należy wykonać oznaczenie poziomu beta-hCG we krwi, którego wynik jest wiarygodny i niepodważalny. Bez względu na wynik badania wskazana jest wizyta kontrolna u ginekologa z powodu występujących, opisywanych przez Panią objawów.