Termin miesiączki, poziom b-HCG a ryzyko ciąży

Witam, ostatnia miesiączką była u mnie 15.03 do 21.03. 31.03 chłopak skończył we mnie 2 razy, czy mogę być w ciąży? Mój cykl trwa 30 dni, robilam 1.04 i 03.04 betaHCG ale wyszło tylko 2. Proszę o szybką odpowiedz.

Aleksander Ropielewski

Należy powtórzyć badanie około 7-10 dni od stosunku. Do czasu ponownego ujemnego wyniku nie można wykluczyć ciąży.