Stosunek bez zabezpieczenia 3 dni po skończeniu miesiączki a ryzyko ciąży

Witam mam pytanie. dostałam okres 31,10,2013r trwał 7 dni z chłopakiem kochałam sie 10,11,2013 stosunek trwał do końca skończył we mnie czy jest mozliwość ze bede w ciazy? okres mam tak co 28-30 dni. kochalismy sie bez zabezpieczenia . pozdrawiam

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Stosunek miał miejsce w 11 dniu cyklu, czyli w dzień potencjalnie płodny. W opisanej sytuacji nie można wykluczyć ciąży. Proponuję wykonac test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki jeśli ta będzie się opóźniać.