Stosunki bez zabezpieczenia a ryzyko ciąży u 19-latki

Sytuacja (właściwie dwie) wygląda następująco: kochałam się ze swoim chłopakiem w nocy z 7 na 8 grudnia (bez zabezpieczenia ale jesteśmy prawie całkowicie pewni, że bez wytrysku), a 11 grudnia około godziny 23 dostałam okres. Normalne krwawienie, normalny (dla mnie) ból brzucha. Podczas okresu znów kochałam się z chłopakiem dokładnie w nocy z 14 na 15 grudnia. Krwawienie trwało do wczoraj (tj16 grudzień, wiadomo wczoraj już delikatne). Cykle mam raczej regularne, bo 28 - 29 dni. Z góry dziękuję

Witam serdecznie. Oba stosunku odbywałby się w czasie dni niepłodnych, stąd też szansa na ciąże jest znikoma. Warto jednak pamiętać iż stosunek bez zabezpieczenia, nawet gdy nie dochodzi do wytrysku niesie ze sobą pewne ryzyko zapłodnienia.