Stosunek w ostatni dzień okresu a ciąża

kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia i doszedł we mnie w dzień po okresie , a można nawet powiedzieć ze w ostatni dzien okresu . zwykle okres dostaje co 33-35 dni . chociaż raz nie miałam go nawet 3 msc . czy jest możliwość zajścia w ciąże?

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w takiej sytuacji jest znikoma ze względu na prawdopodobne dni niepłodne w chwili stosunku. Nie mogę jej jednak wykluczyć.