Czy spóźniający się od 5 dni okres i ból kręgosłupa świadczy o ciąży?

Witam, 15.12 kochaliśmy się z chłopakiem. Włożył on w pochwę kilka razy, bez wytrysku. Okres dostałam w terminie, tj, 20.12 i trwał tyle co zwykle czyli 5dni. Od tego czasu raz kochaliśmy się analnie (w połowie stycznia) również bez wytrysku. Teraz miesiączka spóźnia mi się już 5dzień. Czy jest ryzyko ciąży? Dodam że boli mnie kręgoslup (zazwyczaj przed okresem bolał w dolnej częsci, teraz boli wyżej). Naczytałaś się w internecie że na początku ciąży może wystąpić kilka normalnych miesiączek. dziękuję z góry za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa