Stosunek bez wytrysku w pierwsze dni płodne a brak okresu i ryzyko ciąży

kochałam się z partnerem w pierwsze dni płodne ale wytrysk był poza pochwa teraz spóźnia mi sie 2 dni okres czy jest możliwość że zaszłam w ciąże ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jest możliwe ze np przejawiały dostał się do dróg rodnych. Prosze wykonać test ciążowy lub udać się na konsultacje ginekologiczna. Pozdrawiam