Dwa stosunki przerywane podczas dni płodnych a ryzyko ciąży

Witam, kochałam się ze swoim partnerem w sobotę, zdążył ze mnie wyjść przed wytryskiem i doszedł na brzuchu. Wytarł siebie i mnie, a po 3 godzinach znów odbyliśmy stosunek i też zdążył wyjść ze mnie przed wytryskiem. Mam teraz dni płodne. Jak duże jest ryzyko, że mogłam zajść w ciążę? Nie daje mi to spokoju.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

istnieje taką możliwość. Proszę wykonać test ciążowy 14 dni po stosunku.

Pozdrawiam.