Stosunek bez zabezpieczenia w dni płodne a ryzyko zajścia w ciążę

W dni płodne współżyłam bez zabezpieczenia, mój chłopak doszedł na zewnątrz. Kochaliśmy się dwa razy, po pierwszym razie wytarł członka ze spermy. Jak duże jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Dodam, że od około 2 miesięcy żyję w ciągłym stresie, 2 tygodnie temu leciałam 6h samolotem (podróż wakacyjna nad Ocean), podejrzewam u siebie zbyt wysoki poziom testosteronu ze względu na duże owłosienie w nietypowych miejscach oraz bardzo bolesne i obfite miesiączki

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Stosunek przerywany nie daje 100% skuteczności. W razie wątpliwości proszę wykonać test ciążowy po przynajmniej 14 dniach od stosunku ( w przypadku gdy krwawienie miesiączkowe się opóźni). Pozdrawiam