Ryzyko zajścia w ciążę po stosunku bez zabezpieczenia

Witam Zacznę od tego że moja dziewczyna jest dziewicą i wczoraj (27.08.13) doszło między nami do stosunku. Nie był to zwykły stosunek. Wkładałem jej swojego penisa do momentu w którym czuła ból, dalej już nie. Robiliśmy to bez zabezpieczenia i doszedłem na jej brzuch, lecz mimo to wydaje mi się że trochę za późno wyciągnąłem i minimalna część spermy przedostała się do jej wnętrza. Dziewczyna miała pierwszy dzień okresu 15 sierpnia. Czy jest możliwość, aby zaszła w ciążę? Jak duże jest ryzyko?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ryzyko zajścia w ciążę istnieje. Pana dziewczyna była w 12 dniu cyklu a są to jeszcze dni płodne.