Opóźnienia w występowaniu okresu po rozpoczęciu współżycia

Czy mogłam zajść w ciąże? Straciłam dziewictwo z moim partnerem 23 listopada 2013 r. Ale na początku założył źle prezerwatywę, a potem dobrze i dopiero wtedy zaczęliśmy sie kochać. Okres spóźnił mi się o 5 dni, dostałam go 2 grudnia. Czy jest możliwość, że zaszłam wtedy w ciąże? W grudniu znowu sie kochaliśmy, ale tym razem z prezerwatywą(prawidłowo założona i nic nie pękło oraz nie doszedł we mnie ani razu) miałam wtedy dni płodne. Teraz znowu spóźnia mi sie okres o 2 dni . Prosze pomozcie..

Brak menstruacji-proszę wykonać test ciążowy. W przypadku ujemnego wyniku i nadal braku miesiączki wskazana konsultacja ginekologiczna-diagnostyka zaburzeń miesiączkowania.