Biała grudka z migdałków o nieprzyjemnym zapachu

Witam, od niedawna przy kaszlu co jakiś czas wylatuje mi taka kulka w białym kolorze o nieprzyjemnym zapachu. Zaniepokojona szukałam informacji w internecie. Z tego co udało mi się ustalić to coś w rodzaju kamienia - czopka z migdałków. Często choruje na anginy itp. Proszę o informację czy to wiąże się z usunięciem migdałków? Jeśli tak to czy nadal będę mogła pracować głosowo?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Decyzję o ewentualnym zabiegu może podjąć lekarz po zbadaniu oraz ocenie wyników badań dodatkowych. Proszę zatem udać się do specjalisty laryngologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.