Jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z ust?

Witam mam taki problem, od wielu lat mam nie przyjemny zapach z ust, myje zęby ale ten przykry zapach zawsze jest, jaki może być tego powód? I jak się go pozbyć?

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

proszę skonsultować się z periodontologiem ustali przyczynę helitozy oraz pomoże w leczeniu
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Witam, nieprzyjemny zapach pojawia się nie tylko z powodu nie mycia zębów ale także z powodu kamienia nad- i poddziąsłowego, zapalenia dziąseł, przewlekłego zapalenia migdałków, spraw gastrologicznych i wielu innych. Żeby leczenie było skuteczne trzeba poznać przyczynę i ją wyeliminować. Proszę zgłosić się do lekarza. Pozdrawiam