Biała maź po seksualnym kontakcie

3 miesiące temu miałem kontakt sexualny po czym zauważyłem 2 razy białą maź na jakby guma rozciągnięta na żołędziu(mocno przylegała), występowało swędzenie na prąciu(juz nie), zostały krostki w kolorze żołędzia przy wzwodzie, 3 razy trzonek wyraznie piekl i wiele razy żołądz tak jakby byl poraniony, nasienie 2 razy dziwnie gęste, raz dziwnie bialy żołądź, odczucie jakby byl pelny pecherz (raz), 2 razy piekla mnie cewka w zoledziu, poczucie rozgrzania na twarzy.Leki:Mupirox,Trimesan,Protopic.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa lub urologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie Postępowanie. Sądzę że w pierwszej kolejności jako Postępowanie przeciwgrzybicze