Biała plama na języku a badanie histopatologiczne

RATUNKU! Mam pytanie mam białą plamkę na języku ok7-10mm po lewej stronie ,lekarz rodzinny mówi że to nic takiego jednak wybrałam się do otolaryngologa i powiedziała że może to być leukoplakia jestem przerażona .Kazała obserwować a ja bym chciaała sie jak najszybciej dowiedzieć bo czytałam że to przedrakowe .Plamka jest jakby wytarta tzn bez tych chropek czasem lekko różowa mało widoczna czasem bieleje ,jest gładka.Czy to naprawdę leukoplakia?Czy mogę sobie zrobić bad.histopatologiczne prywtnie?

Niewiele mogę powiedzieć nie widząc zmiany albowiem nie istnieje leczenie przez internet!!! Proponuje udać się do najbliższego ośrodka onkologicznego! zż