Biała plama na języku u 34-letniej kobiety

POMOCY!!!Witam mam 1 białą plamkę na języku ok 7milimetrów okrągła po lewej stronie jest gładka i płaska cały język ma "chropki "a na tej plamie nic jakby wyparzona piecze czubek języka jak przy oparzeniu .Byłam u lekarza rodzinnego i dostałam Nystatyne i Vigantoletten i sachol do smarowania czy to pomoże ?Naczytałam sie o raku i ogarnia mnie panika .Już biore 5 dni i niewidzę super efektów (może ciut bladsza)ale czubek piecze.Z góry dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam Mariola

Aleksander Ropielewski

Nie mam możliwości oceny zmiany na języku jednak podobnie jak lekarz rodzinny zaleciłbym leczenie w kierunku infekcji grzybiczej. Jeżeli leczenie nie przyniesie skutku proszę zgłosić się do laryngologa.