Biała planma na żołędzi po oddaniu moczu

Od jakiegos czasu co kazde oddanie moczu jestem w stanie zauwazyc w tym samym miejscu jakby biala plame na zoledzi; pojawia sie tylko po oddaniu moczu. Biore lekki przeciwgrzybiczne poniewaz dermatolog stwierdzil,ze to moze byc kandydoza .. ale one na niej nie robia wrazenia ... ( nie wiem czy jest to dokladnie biala plama ale napewno znacznie jasniejsza od reszty)

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazane wykonanie wymazu z tego miejsca i leczenie celowane.
Pozdrawiam