Czerwona plamka na żołędzi i biała wydzielina

Witam ! Prosze o pomoc w sprawie narzeczonego. Mianowicie ma on czerwona plamke na srofku penisa na zoledzi dodatkowo w momencie naciagania skory odczuwa bol w dolnej czesci laczenua skorku penisa. Dodatkowo ma rowniez biala wydzieline wokol zoledzi kktora jest gesta. Mialam infekcje ake zazylam antybioty on rowniez ze mna ok u niego byli lepiej ale problem wraca. Co to moze byc. Prosze o jak najszybsza odpowiedz
ponad rok temu

Witam! Opisane objawy wskazują na nawrót infekcji układu moczowo-płciowego. W obecnej sytuacji wskazane jest ponowne podjęcie antybiotykoterapi oraz wykonanie badań mających na celu ustalenie etiologii infekcji - badania ogólnego i posiewu moczu, ewentualnie pobranie wymazu z cewki moczowej.