Żółta plamka na żołędzi penisa

Na żołędzi penisa (przy samej dziurce) pojawiła się mała lekko żółtawa plamka, która boli przy każdym dotknięciu, nawet podczas chodzenia. Nie ma z niej żadnej wydzieliny, a podczas oddawania moczu lekko szczypie. Co to może być. Mam to może od 2 dni i ani się nie pogarsza, ani nie polepsza. Mam 15 lat. Nie uprawiam seksu, jedynie czasem się masturbuję. Proszę o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Opisana zmiana mogła powstać na skutek podrażnienia lub urazu. Nie można wykluczyć innego podłoża np. zapalnego. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.