Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 3 2 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Żółta plamka na żołędzi penisa

Na żołędzi penisa (przy samej dziurce) pojawiła się mała lekko żółtawa plamka, która boli przy każdym dotknięciu, nawet podczas chodzenia. Nie ma z niej żadnej wydzieliny, a podczas oddawania moczu lekko szczypie. Co to może być. Mam to może od 2 dni i ani się nie pogarsza, ani nie polepsza. Mam 15 lat. Nie uprawiam seksu, jedynie czasem się masturbuję. Proszę o pomoc.
MĘŻCZYZNA, 15 LAT ponad rok temu

Czym są piegi?

Są przyczyną kompleksów, chociaż wiele kobiet traktuje je jako swój największy atut. Piegi - bo o nich mowa mogą być błogosławieństwem lub przekleństwem. A czym tak naprawdę są piegi? Obejrzyj film i dowiedz się tego.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Opisana zmiana mogła powstać na skutek podrażnienia lub urazu. Nie można wykluczyć innego podłoża np. zapalnego. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Witam, z opisu wynika, że to nadżerka. 1. okłady z borasolu 3 xdziennie po 20 minut 2. tribiotic i clotrimazol na no po okładach jeśli po 7 dniach nie będzie poprawy należy udać się do lekarza. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy