Czerwone plamki na żołędzi penisa po masturbacji u nastolatka

Mam 15 lat masturbowałem się i po kilku minutach pojawiłymi się na żałedziu penisa czerwone plamki .Czy to jest coś złego ?
MĘŻCZYZNA, 15 LAT ponad rok temu

Łysienie kobiet

Nadmierna utrata włosów coraz częściej dotyka także kobiety. U jej podłoża mogą leżeć przewlekłe choroby ogólnoustrojowe, ale także zaburzenia hormonalne. Warto dowiedzieć się wiecęj o tej przypadłości. Dr Tomasz Wasyłyszyn opowiada o występowaniu łysienia u kobiet.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Najprawdopodobniej zmiany są spowodowane zwiększonym ukrwieniem żołędzi oraz podrażnieniem. Nie można jednak wykluczyć innych przyczyn występujących objawów. Dla pewności warto udać się na wizytę do lekarza.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Witam,
to przejściowe przekrwienie w wyniku urazu mechanicznego. Nic poważnego. Zdarza się.
Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty