Czym jest biała wydzielina z brązową barwą?

Witam , zauwazylam dzis u siebie wydzieline z pochwy biala z lekko brazowa barwa, byla gesta rozciagliwa, galaretowata. Nie bylo tego duzo ale zaniepokoilo mnie to. Teraz mam tylko biala, normalna w wiekszej ilosci. Jestem 2 tygodnie po miesiaczce cykle mam zwykle 28 dni. Dodam ze 4 tygodnie temu zazylam tabletke ellaone. Dzis robilam test BHCG z krwi, wyszedl ujemny. Co mam o tym myslec, czy powinnam panikowac I umawiac wizyte u lekarza ? Prosze o szybka odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u ginekologa . Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć