Biała wydzielina w oczach i czerwone powieki a zapalenie spojówek

Witam Otóż mam problem z oczami od długiego czasu będzie to już z 3 lata mam białą wydzielinę w w prawym jak i w lewym oku dodatkowo powieki mocno czerwone nie raz to aż tam się robi takie coś galaretowate ale rzadko. Rano gdy się budzę mam zaropiałe oczy, tą wydzielinę i jeszcze dużo takiego płynu nie wiem jak to nazwać jakby woda. Byłem u kilku okulistów mówią mi że to zapalenie spojówek i dawają krople lecz mało co pomagają.Z góry dziękuje za pomoc

Witam. Opisuje Pan zapalenie spojówek. Może to być wywołane chlamydią a nie bakterią jeżeli wydzielina jest biała i pienista. Leczenie polega na podawaniu kroplilub maści z Erytromycyną 4x do PLO przez 10 dni. Należy również przeleczyć swoją dziewczynę,/ewentualnie jeżeli mamy/.Inną możliwością jest przewlekłe zapalenie brzegów powiek,które nawraca co 6-8 tygodni. Ale naprawdę trzeba zobaczyć te spojówki w lampie szczelinowej. POzdrawiam