Biała wydzielina z cewki moczowej, pieczenie podczas oddawania moczu i swędzenie penisa po kontakcie z nieznaną dziewczyną

Witam, . Od jakiegoś czasu zauważyłem że cewki moczowej wydobywa się jakaś biała wydzielina. Podczas oddawania moczu czuję lekkie pieczenie ( nie jest to mocny ból), poza tym w dolnej części penisa czasami czuję swędzenie, natomiast podczas erekcji pojawia się ból kujący. problemy pojawiły się po kilku tygodniach od czasu gdy uprawiałem seks z nieznaną mi bliżej dziewczyną. Badania moczu i krwi , a także posiew moczu są ok. Czy w związku z tym można wykluczyć chorobę weneryczną?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, testu na choroby weneryczne wymagają specjalistycznych badan dlatego zalecam wizyte u dermatologa celem skierowania i postawienia diagnozy. Pozdrawiam